NévOsztályVersenyTantárgyEredményFelkészítő tanár(ok)
Nincs találat.
NévOsztályNyelvSzintTípusVizsgaFelkészítő tanár(ok)
Nincs találat.
NévOsztályVersenyEredményFelkészítő tanár(ok)
Nincs találat.
Abrous Melika Amina 11.c Történelem OKTV Történelem Ertl Péter
Abrous Melika Amina 11.c Országos Középiskolai Problémamegoldó Verseny Történelem Ertl Péter
Agócs Gréta 6.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 2.hely Kaszta Beáta
Agócs Gréta 6.a Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 27. helyezés Kaszta Beáta
Alföldi Karolina 6.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 19.hely Hajdu Ágnes
Alföldi Karolina 6.b Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 78. helyezés Tóth Lászlóné
Almási Bence 5.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 1.hely, országos 11.hely Kozma-Renge Krisztina
Almási Bence 5.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 2.hely Gelencsérné Szarka Mária
Almási Bence 5.b Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 71. helyezett Kozma-Renge Krisztina
Almási Bence 5.b Bendegúz anyanyelvi verseny magyar nyelv Gelencsérné Szarka Mária
Almási-Füzi Dávid József 6.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 1.hely, országos 12.hely Szerticsné Pinczés Mária
Almási-Füzi Dávid József 6.b Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 5. helyzett Szerticsné Pinczés Mária
Ambrus Amira 6.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 28.hely Kaszta Beáta
Ambrus Amira 6.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 1.hely, országos 3.hely Tóthné Őry Katinka, Cselényi Tünde
Anghelyi Gergő 5.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 20.hely Herbayné Dudás Éva
Anghelyi Gergő 5.a Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 12. helyezett Herbayné Dudás Éva
Antal Ákos 11.b Pest Megyei Matematikaverseny matematika iskolai 3.hely, iskolai 3.hely, megyei 6.hely, megyei 3.hely, megyei 3.hely Tempfli Ágota, Papczun Mária
Antal Ákos 11.b Náboj Nemzetközi Fizikaverseny Fizika orsz. 8. hely és nemzetk.28. hely Bülgözdi László
Antal Ákos 11.b OKTV matematika matematika Tempfli Ágota, Papczun Mária
Antal Ákos 11.b Náboj Nemzetközi Matematikaverseny matematika országos 13.hely,nemzetközi 60.hely Papczun Mária, Tempfli Ágota
Árki Gergő László 10.a Pest Megyei Matematikaverseny matematika iskolai 31.hely Herbayné Dudás Éva
Árki Gergő László 10.a Náboj Nemzetközi Matematikaverseny matematika országos 8.hely, nemzetközi 72.hely Herbayné Dudás Éva
Arnóti Anna Krisztina 11.c Történelem OKTV Történelem Ertl Péter
Arnóti Anna Krisztina 11.c Országos Középiskolai Problémamegoldó Verseny Történelem Ertl Péter
Bacher Kamilla 5.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 2.hely Kozma-Renge Krisztina
Bacher Kamilla 5.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 13.hely Gelencsérné Szarka Mária
Bácsi Dániel 8.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 10.hely Tóthné Őry Katinka
Bácsi Dániel 8.a E-hód: Hódítsd meg a biteket! informatika Országos 5. hely Czirjákné Mándity Ivett
Bálint Krisztián 9.c Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 89.hely Száger Erika
Balla Júlia 12.a OKTV magyar nyelv magyar nyelv Gelencsérné Szarka Mária
Balla Zsuzsanna 9.c Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 125.hely Száger Erika
Balog Bertina 8.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 16.hely Tóthné Őry Katinka
Balogh Péter 5.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 14.hely Herbayné Dudás Éva
Barsi Botond 7.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 1.hely, országos 26.hely Herbayné Dudás Éva, Csiszár Csilla
Barsi Botond 7.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 3. helyezett, országos 3. helyezett Herbayné Dudás Éva, Csiszár Csilla
Barsi Botond 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 6.hely Gelencsérné Szarka Mária
Barsi Botond 7.b Varga Tamás Matematikaverseny matematika 2. forduló 2.hely Csiszár Csilla, Herbayné Dudás Éva
Barsi Botond 7.b Országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Barsi Botond 7.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny magyar nyelv 2. forduló (megyei) 9.hely Száger Erika
Bartha Levente 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 10.hely Gelencsérné Szarka Mária
Barva Fanni 5.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 9.hely Kozma-Renge Krisztina
Barva Fanni 5.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 3.hely Gelencsérné Szarka Mária
Bata Bence 10.c Pest Megyei Matematikaverseny matematika iskolai 42.hely Herbayné Dudás Éva
Bebesi Lili Anna 6.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 4.hely Tóth Lászlóné
Bebesi Lili Anna 6.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 5.hely
Becz Richárd Balázs 5.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 9.hely Kozma-Renge Krisztina
Becz Richárd Balázs 5.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 13.hely Gelencsérné Szarka Mária
Bedő Bátor Mátyás 6.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 14.hely Kaszta Beáta
Bege Máté 9.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 60.hely Patai Ágnes
Bege Máté 9.b Pest Megyei Matematikaverseny matematika iskolai 95.hely Hübér Magdolna
Bejczy-Kovács Ádám 6.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 14.hely Kaszta Beáta
Bejczy-Kovács Ádám 6.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 1.hely, országos 3.hely Tóthné Őry Katinka, Cselényi Tünde
Beke Nóra 11.b OKTV magyar nyelv magyar nyelv Gelencsérné Szarka Mária
Benkovics Dániel 9.c Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 89.hely Száger Erika
Benkovics Dániel 9.c Implom József középiskolai helyesírási verseny magyar nyelv 2. forduló (megyei) 20..hely Száger Erika
Bercsényi Gábor Marcell 10.a Pest Megyei Matematikaverseny matematika iskolai 66.hely Herbayné Dudás Éva
Bercsényi Gábor Marcell 10.a Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 17. helyezett Herbayné Dudás Éva
Bercsényi Gábor Marcell 10.a Náboj Nemzetközi Fizikaverseny Fizika orsz. 4. hely és nemzetk.17. hely Juhász Róbert
Bercsényi Gábor Marcell 10.a Országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny magyar nyelv 3. forduló (döntő) 12.hely Száger Erika
Binger Nikolett Vivien 8.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 16.hely Tóthné Őry Katinka
Binger Nikolett Vivien 8.a E-hód: Hódítsd meg a biteket! informatika Országos 10. hely Czirjákné Mándity Ivett
Biró Péter Pál 12.a Pest Megyei Matematikaverseny matematika iskolai 37.hely Szerticsné Pinczés Mária
Biró Zsombor 6.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 20.hely Hajdu Ágnes
Blaskovits Bence Máté 8.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 10.hely Tóthné Őry Katinka
Blaskovits Bence Máté 8.a Varga Tamás Matematikaverseny matematika Tempfli Ágota, Szerticsné Pinczés Mária
Blaskovits Dóra Sára 6.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 7.hely Tóth Lászlóné, Szerticsné Pinczés Mária
Blaskovits Dóra Sára 6.b Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 268. helyezett Szerticsné Pinczés Mária, Tóth Lászlóné
Bodó Sarolt Mirjam 5.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 9.hely Kozma-Renge Krisztina
Bodó Sarolt Mirjam 5.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 13.hely Gelencsérné Szarka Mária
Boldis Bercel 12.b Pest Megyei Matematikaverseny matematika iskolai 1.hely, megyei 4.hely Szerticsné Pinczés Mária
Boldis Bercel 12.b Náboj Nemzetközi Fizikaverseny Fizika orsz 8. hely és nemzetk. 28. hely Bülgözdi László
Boldis Bercel 12.b OKTV matematika matematika Szerticsné Pinczés Mária
Boldis Bercel 12.b Náboj Nemzetközi Matematikaverseny matematika országos 13.hely, nemzetközi 60.hely Szerticsné Pinczés Mária
Bordás Blanka 9.c Implom József középiskolai helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Borsi Szilárd 10.b Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 3. helyezett Herbayné Dudás Éva
Borsi Szilárd 10.b Pest Megyei Matematikaverseny matematika iskolai 1.hely, megyei 1.hely Herbayné Dudás Éva
Borsi Szilárd 10.b Náboj Nemzetközi Fizikaverseny Fizika orsz. 4. hely és nemzetk.17. hely Juhász Róbert
Borsi Szilárd 10.b Náboj Nemzetközi Matematikaverseny matematika országos 8.hely, nemzetközi 72.hely Herbayné Dudás Éva
Budaházy Béla 8.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 1.hely, országos 18.hely Szerticsné Pinczés Mária
Budaházy Béla 8.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 20. helyezett Szerticsné Pinczés Mária
Budaházy Béla 8.b E-hód: Hódítsd meg a biteket! informatika Országos 5. hely Czirjákné Mándity Ivett
Budaházy Béni 5.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 9.hely Kozma-Renge Krisztina
Budai-Kovács Marcell 9.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 60.hely Patai Ágnes
Bujna Vivien Tímea 9.c Implom József középiskolai helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Bujna Vivien Tímea 9.c Országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Burján Veronika 9.a Országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Buzás Réka 11.b OKTV magyar nyelv magyar nyelv Gelencsérné Szarka Mária
Cirici Alexandra 7.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 2.hely Patai Ágnes
Cirici Alexandra 7.a Országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Cirici Alexandra 7.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Csatári András Márk 5.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 76.hely Kozma-Renge Krisztina
Csatári András Márk 5.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 13.hely Gelencsérné Szarka Mária
Csesztregi Fanni 12.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 25.hely Száger Erika
Csík Noémi Fruzsina 6.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 95.hely Kaszta Beáta
Csík Noémi Fruzsina 6.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 30.hely Tóthné Őry Katinka, Cselényi Tünde
Csirke Dávid Maximilián 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 6.hely Gelencsérné Szarka Mária
Csizek Boróka 9.c Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 125.hely
Csizek Boróka 9.c Országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Czirják Míra 6.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 7.hely Tóth Lászlóné
Czirják Míra 6.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 19.hely Hajdu Ágnes
Darvas Kornélia Sára 5.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 2.hely Kozma-Renge Krisztina
Darvas Kornélia Sára 5.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 3.hely Gelencsérné Szarka Mária
Debreczeni Hajnalka 6.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 30.hely Tóthné Őry Katinka, Cselényi Tünde
Dél Ákos 6.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 3.hely Kaszta Beáta
Dénes Anna Ditta 8.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 16.hely Tóthné Őry Katinka
Domán Alex 8.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 10.hely Tóthné Őry Katinka
Dorogi Márk 10.b Pest Megyei Matematikaverseny matematika iskolai 35.hely Herbayné Dudás Éva
Dudás Dorka Edina 8.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 6.hely Tóthné Őry Katinka
Farkas Dalma 5.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 8.hely Hajdu Ágnes
Farkas Kornél 5.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 6.hely Gelencsérné Szarka Mária
Fazekas Emília 7.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 9.hely Herbayné Dudás Éva
Fazekas Emília 7.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 5.hely Patai Ágnes
Fazekas Noémi Alexa 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 3.hely Gelencsérné Szarka Mária
Fazekas Noémi Alexa 7.b Országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Fazekas Noémi Alexa 7.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny magyar nyelv 2. forduló (megyei) 6.hely Száger Erika
Fazekas Noémi Alexa 7.b Bendegúz anyanyelvi verseny magyar nyelv Gelencsérné Szarka Mária
Fehér Sára 6.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 7.hely Tóth Lászlóné
Fehér Sára 6.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 19.hely Hajdu Ágnes
Feiler Ákos 8.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 10.hely Tóthné Őry Katinka
Fejes Dániel 11.a Pest Megyei Matematikaverseny matematika iskolai 12.hely Papczun Mária, Tempfli Ágota
Fejes Dániel 11.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 5.hely Patai Ágnes
Fejes Dániel 11.a Náboj Nemzetközi Fizikaverseny Fizika orsz. 8. hely és nemzetk.28. hely Bülgözdi László
Fejes Dániel 11.a E-hód: Hódítsd meg a biteket! informatika Országos 6. hely Czirjákné Mándity Ivett
Fejes Dániel 11.a OKTV matematika matematika Tempfli Ágota, Papczun Mária
Fejes Fanni 6.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 5.hely Szerticsné Pinczés Mária, Tóth Lászlóné
Fejes Fanni 6.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 33. helyezett Szerticsné Pinczés Mária
Fényes Zita 5.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 14.hely Kozma-Renge Krisztina
Fényes Zita 5.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 2.hely Gelencsérné Szarka Mária
Ferencz Márton 5.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 76.hely Herbayné Dudás Éva
Ferencz Márton 5.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 1.hely, országos 12.hely Hajdu Ágnes
Ficzere Márton 12.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 25.hely Száger Erika
Fider Máté Krisztián 7.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 5.hely Csiszár Csilla
Fider Máté Krisztián 7.b Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 208. helyezett Csiszár Csilla
Fodor Attila 8.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 10.hely Szerticsné Pinczés Mária
Fodor Attila 8.b E-hód: Hódítsd meg a biteket! informatika Országos 3. hely Czirjákné Mándity Ivett
Fodor Dávid 8.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 10.hely Szerticsné Pinczés Mária
Fodor Dávid 8.b E-hód: Hódítsd meg a biteket! informatika Országos 7. hely Czirjákné Mándity Ivett
Forró Gergely 5.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 76.hely Herbayné Dudás Éva
Fritz Johanna 7.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 2.hely Herbayné Dudás Éva
Fritz Johanna 7.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 4.hely Patai Ágnes
Fritz Johanna 7.a Kistérségi német szépkiejtési verseny Német nyelv kistérségi 3..hely Schmidt Anett
Gerendy Linett 5.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 9.hely Kozma-Renge Krisztina
Gerendy Linett 5.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 3.hely Gelencsérné Szarka Mária
Gergely Zoltán 6.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 3.hely Tóth Lászlóné
Gergely Zoltán 6.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 71. helyezett Tóth Lászlóné
Gergely Zoltán 6.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 20.hely Hajdu Ágnes
Gibárti Attila 5.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 1.hely, országos 11.hely Kozma-Renge Krisztina
Gibárti Attila 5.b Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 93. helyezett Kozma-Renge Krisztina
Gombás Lilla 11.b OKTV matematika matematika Székely László
Granc Erika 7.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Granc Nóra 7.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Gréczi Lilla Boglárka 7.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 2.hely Patai Ágnes
Gurney Anna May 6.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 28.hely Kaszta Beáta
Gyergyói Máté Mihály 12.b Olasz OKTV Olasz Ertl Péter
Gyergyói Máté Mihály 12.b OKTV matematika matematika Szerticsné Pinczés Mária
Gyergyói Máté Mihály 12.b Náboj Nemzetközi Matematikaverseny matematika országos 13.hely, nemzetközi 60.hely Szerticsné Pinczés Mária
Györök Ákos 8.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 6.hely Szerticsné Pinczés Mária
Györök Ákos 8.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 1.hely, országos 10.hely
Györök Bendegúz Máté 11.b Pest Megyei Matematikaverseny matematika iskolai 9.hely, megyei 4.hely Papczun Mária, Tempfli Ágota
Györök Bendegúz Máté 11.b Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 11. helyezett Papczun Mária, Tempfli Ágota
Györök Bendegúz Máté 11.b Náboj Nemzetközi Fizikaverseny Fizika orsz. 8. hely és nemzetk.28. hely Bülgözdi László
Györök Bendegúz Máté 11.b OKTV matematika matematika második fordulóba jutott Tempfli Ágota, Papczun Mária
Györök Bendegúz Máté 11.b Náboj Nemzetközi Matematikaverseny matematika országos 13.hely, nemzetközi 60.hely Papczun Mária, Tempfli Ágota
Gyüre Anna 9.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 110.hely Patai Ágnes
Hadarits Zsófia 5.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 14.hely Kozma-Renge Krisztina
Hadarits Zsófia 5.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 3.hely Gelencsérné Szarka Mária
Hague Róbert Denis 5.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 14.hely Herbayné Dudás Éva
Hague Róbert Denis 5.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 1.hely, országos 12.hely Hajdu Ágnes
Hague Róbert Denis 5.a Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 5. helyezett Herbayné Dudás Éva
Hague Róbert Denis 5.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny magyar nyelv 2. forduló (megyei) 8.hely Száger Erika
Hajdu Bálint 5.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 2.hely Gelencsérné Szarka Mária
Hangyási Kornél 5.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 33.hely Herbayné Dudás Éva
Hangyási Kornél 5.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Haszán Levente Áron 9.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 60.hely Patai Ágnes
Haszán Levente Áron 9.b Pest Megyei Matematikaverseny matematika iskolai 3.hely, megyei 12.hely Hübér Magdolna
Henter Fanni 8.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 6.hely Tóthné Őry Katinka
Herbák Boglárka 5.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 9.hely Kozma-Renge Krisztina
Herbák Boglárka 5.b Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 37. helyezett Kozma-Renge Krisztina
Herbák Boglárka 5.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 9.hely Gelencsérné Szarka Mária
Herbák Boglárka 5.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Hochrein Zalán Mátyás 11.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 5.hely Patai Ágnes
Hoffer Beáta 8.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 12.hely Tóthné Őry Katinka
Holecz Mária 9.c Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 125.hely Száger Erika
Horváth Csaba 10.b Pest Megyei Matematikaverseny matematika iskolai 7.hely, megyei 10.hely Herbayné Dudás Éva
Horváth Csaba 10.b Náboj Nemzetközi Fizikaverseny Fizika orsz. 4. hely és nemzetk.17. hely Juhász Róbert
Horváth Csaba 10.b Náboj Nemzetközi Matematikaverseny matematika országos 8.hely, nemzetközi 72.hely Herbayné Dudás Éva
Igonda Benedek 9.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 60.hely Patai Ágnes
Igonda Zsófia 5.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 23.hely Hajdu Ágnes
Illés Gréta 6.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 2.hely Kaszta Beáta
Illés Gréta 6.a Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 3. helyezett, országos 41. helyezett Kaszta Beáta
Incze Árpád 5.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 76.hely Herbayné Dudás Éva
Incze Árpád 5.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 1.hely, országos 12.hely Hajdu Ágnes
Iváncsics Babita 8.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 12.hely Tóthné Őry Katinka
Jakab Lilla Tamara 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 8.hely
Jakab Lilla Tamara 7.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 12.hely Csiszár Csilla
Jakab Lilla Tamara 7.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Jakab Tibor 6.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 14.hely Kaszta Beáta
Kaáli Anna 6.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 95.hely Kaszta Beáta
Kaáli Anna 6.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 30.hely Tóthné Őry Katinka, Cselényi Tünde
Kaáli Anna 6.a Kistérségi német szépkiejtési verseny Német nyelv kistérségi 2..hely Kaáli Krisztina
Kacor Levente 5.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Kakas Norbert 9.c E-hód: Hódítsd meg a biteket! informatika Országos 7. hely Czirjákné Mándity Ivett
Kákonyi Donát 6.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 14.hely Kaszta Beáta
Káman Zoltán 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 10.hely Gelencsérné Szarka Mária
Kaminski Romina 9.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 110.hely Patai Ágnes
Kánai Noémi 6.a E-hód: Hódítsd meg a biteket! informatika Országos 2. hely Czirjákné Mándity Ivett
Kátai Boldizsár Bálint 7.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 2.hely Herbayné Dudás Éva
Kátai Boldizsár Bálint 7.a Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 77. helyezett Herbayné Dudás Éva
Király Gréta Ágnes 6.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 95.hely Kaszta Beáta
Király Gréta Ágnes 6.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 17.hely Tóthné Őry Katinka, Cselényi Tünde
Király Zsófia Petra 5.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 33.hely Herbayné Dudás Éva
Király Zsófia Petra 5.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 23.hely Hajdu Ágnes
Kis Barbara 11.c Történelem OKTV Történelem Ertl Péter
Kiss Alexandra 6.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 19.hely Hajdu Ágnes
Kiss Anna 5.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 23.hely Hajdu Ágnes
Kiss Gábor Pál 6.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 4.hely Szerticsné Pinczés Mária, Tóth Lászlóné
Kiss Gábor Pál 6.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 5.hely
Kiss Gábor Pál 6.b Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 38. helyezett Tóth Lászlóné, Szerticsné Pinczés Mária
Kiss Zoltán 9.c Implom József középiskolai helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Kivirand Nóra 5.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 14.hely Kozma-Renge Krisztina
Kivirand Nóra 5.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 6.hely Gelencsérné Szarka Mária
Kocsis Richárd Ákos 7.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 5.hely Csiszár Csilla
Kocsis Richárd Ákos 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 6.hely
Kocsis Richárd Ákos 7.b Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 19. helyezett Csiszár Csilla
Kocsis Richárd Ákos 7.b Varga Tamás Matematikaverseny matematika 2. forduló 11.hely Csiszár Csilla
Kogyila Kata 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 8.hely
Komáromi Edit Petra 8.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 16.hely Tóthné Őry Katinka
Komenda Dorottya 11.b OKTV magyar nyelv magyar nyelv Gelencsérné Szarka Mária
Komenda Orsolya 7.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 9.hely
Koszorus Nóra 5.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 9.hely Kozma-Renge Krisztina
Kovács Dorka 7.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 4.hely
Kovács Evelin 9.c Implom József középiskolai helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Kovács Evelin 9.c Országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Kovács Mátyás Márton 9.a Pest Megyei Matematikaverseny matematika iskolai 74.hely Kaszta Beáta
Kovács Mátyás Márton 9.a Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 28. helyezett Kaszta Beáta
Kovács Mátyás Márton 9.a Savaria országos történelemverseny Történelem Száger Erika
Kovács Petra Emese 5.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 1.hely, országos 12.hely Hajdu Ágnes
Kovács Tamás 9.c Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 89.hely Száger Erika
Kovács Tege 5.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 33.hely Herbayné Dudás Éva
Kulik Zsombor 8.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 1.hely, országos 10.hely
Kurucz Anett 6.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 28.hely Kaszta Beáta
Kurucz Anett 6.a Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 145. helyezett Kaszta Beáta
Kuti Karolina 6.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 30.hely Tóthné Őry Katinka, Cselényi Tünde
László Gergely 12.b Pest Megyei Matematikaverseny matematika iskolai 13.hely Szerticsné Pinczés Mária, Papczun Mária
László Gergely 12.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 25.hely Száger Erika
László Gergely 12.b OKTV matematika matematika Szerticsné Pinczés Mária
László Gergely 12.b Náboj Nemzetközi Matematikaverseny matematika országos 13.hely, nemzetközi 60.hely Szerticsné Pinczés Mária
László Sarolta 6.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 5.hely Szerticsné Pinczés Mária, Tóth Lászlóné
László Sarolta 6.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 35. helyezett Tóth Lászlóné, Szerticsné Pinczés Mária
Lengyel Lídia 6.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 2.hely Kaszta Beáta
Lengyel Lídia 6.a Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 29. helyezett Kaszta Beáta
Lengyel Lídia 6.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 17.hely Cselényi Tünde
Lengyel-Széchenyi Dorottya 11.c Olasz OKTV Olasz Ertl Péter
Liptai Dániel 11.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 5.hely Patai Ágnes
Ludányi Barnabás 8.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 10.hely Szerticsné Pinczés Mária
Ludányi Barnabás 8.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 1.hely, országos 10.hely
Ludányi Csenge 7.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 12.hely Csiszár Csilla
Ludányi Csenge 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 1.hely, országos 4.hely Gelencsérné Szarka Mária
Ludányi Csenge 7.b Országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Ludányi Csenge 7.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny magyar nyelv 2. forduló (megyei) 5.hely Száger Erika
Ludányi Csenge 7.b Bendegúz anyanyelvi verseny magyar nyelv Gelencsérné Szarka Mária
Lukács Adrienn 8.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 3.hely Tempfli Ágota
Lupa Angelika 6.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 28.hely Kaszta Beáta
Lupa Angelika 6.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 1.hely, országos 3.hely Tóthné Őry Katinka, Cselényi Tünde
Magyar Luca 7.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 2.hely Csiszár Csilla
Magyar Luca 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 1.hely, országos 4.hely Gelencsérné Szarka Mária
Máramarosi Bence 9.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 104.hely Patai Ágnes
Markó Dorina 11.c Történelem OKTV Történelem Ertl Péter
Marosi Mónika 11.a OKTV magyar nyelv magyar nyelv Gelencsérné Szarka Mária
Marsi Ádám 8.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 1.hely, országos 18.hely Szerticsné Pinczés Mária
Marsi Ádám 8.b Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 1. helyezett, oszágos 51, helyezett Szerticsné Pinczés Mária
Marsi Ádám 8.b Varga Tamás Matematikaverseny matematika 2. forduló 2.hely Szerticsné Pinczés Mária
Marton Petra Lilla 9.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 16.hely Patai Ágnes
Merész Flóra Málna 8.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 3.hely Tempfli Ágota
Mező Panna 8.b Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 38. helyezett Szerticsné Pinczés Mária
Mező Panna 8.b Varga Tamás Matematikaverseny matematika 2. forduló 3.hely Szerticsné Pinczés Mária
Mező Panna 8.b E-hód: Hódítsd meg a biteket! informatika Országos 5. hely Czirjákné Mándity Ivett
Miklay Zsófia 6.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 4.hely Szerticsné Pinczés Mária
Miklay Zsófia 6.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 5.hely Hajdu Ágnes
Molnár Botond János 8.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 1.hely, országos 18.hely Szerticsné Pinczés Mária
Móré Mátyás 9.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 104.hely Patai Ágnes
Móri Máté 10.b Pest Megyei Matematikaverseny matematika iskolai 58.hely Herbayné Dudás Éva
Morva Botond 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 10.hely Gelencsérné Szarka Mária
Mozsár János 6.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 1.hely, országos 12.hely Szerticsné Pinczés Mária
Murvai Anna Regina 7.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 71. helyezett Csiszár Csilla
Murvai Anna Regina 7.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 5.hely Csiszár Csilla
Murvai Anna Regina 7.b Országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Murvai Anna Regina 7.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Murvai Eszter Franciska 5.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 2.hely Kozma-Renge Krisztina
Müller Helga-Bernadette 9.c Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 125.hely Száger Erika
Nagy Kristóf 6.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 24.hely Kaszta Beáta
Nagy Kristóf 6.a Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 210. helyezett Kaszta Beáta
Nagy Kristóf 6.a E-hód: Hódítsd meg a biteket! informatika Országos 9. hely Czirjákné Mándity Ivett
Nagy Levente 12.b E-hód: Hódítsd meg a biteket! informatika Országos 2. hely Czirjákné Mándity Ivett
Nagy Zsófia 9.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 110.hely Patai Ágnes
Navratil Kitti 9.c Implom József középiskolai helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Nemes Mátyás 7.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 14.hely Herbayné Dudás Éva
Némethi Boglárka 12.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 25.hely Száger Erika
Nuber Lilla 12.c Olasz OKTV Olasz 54. hely (2. forduló) Ertl Péter
Nyirő Ákos 5.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 14.hely Herbayné Dudás Éva
Pál Janka 11.a OKTV magyar nyelv magyar nyelv Gelencsérné Szarka Mária
Pál Rajmund Huba 6.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 4.hely Szerticsné Pinczés Mária
Pál Rajmund Huba 6.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 5.hely Hajdu Ágnes
Palásti Tamara 9.b Grande Dictée Francia országos 10.hely Patai Ágnes
Pálfi Kincső 9.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 68.hely Száger Erika
Pálfi Kincső 9.a Implom József középiskolai helyesírási verseny magyar nyelv iskolai 3.hely Száger Erika
Pálfi Kincső 9.a Országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Pálfi Zalán István 11.c Pest Megyei Matematikaverseny matematika iskolai 10.hely, megyei 9.hely Tempfli Ágota, Papczun Mária
Pálfi Zalán István 11.c Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 4. helyezett Tempfli Ágota, Papczun Mária
Pálfi Zalán István 11.c Náboj Nemzetközi Fizikaverseny Fizika orsz. 8. hely és nemzetk.28. hely Bülgözdi László
Pálfi Zalán István 11.c E-hód: Hódítsd meg a biteket! informatika Országos 10. hely Czirjákné Mándity Ivett
Pálinkás Maja 9.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 68.hely Száger Erika
Palóczi Dániel 8.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 6.hely Szerticsné Pinczés Mária
Palóczi Dániel 8.b E-hód: Hódítsd meg a biteket! informatika Országos 5. hely Czirjákné Mándity Ivett
Palóczi Dániel 8.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Pázmándi Levente László 8.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 10.hely Szerticsné Pinczés Mária
Perejuc Viktor 9.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 104.hely Patai Ágnes
Péter Virág Kata 8.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 12.hely Tóthné Őry Katinka
Pintér Benedek 5.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 1.hely, országos 26.hely Kozma-Renge Krisztina
Pintér Benedek 5.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 2.hely Gelencsérné Szarka Mária
Pintér Benedek 5.b Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 10. helyezett Kozma-Renge Krisztina
Pintér Benedek 5.b Bendegúz anyanyelvi verseny magyar nyelv Gelencsérné Szarka Mária
Pintér Dorottya 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 3.hely Gelencsérné Szarka Mária
Pintér Dorottya 7.b Bendegúz anyanyelvi verseny magyar nyelv Gelencsérné Szarka Mária
Pintér Levente 9.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 16.hely Patai Ágnes
Pintér Levente 9.b Pest Megyei Matematikaverseny matematika iskolai 29.hely Papczun Mária
Pintér Levente 9.b Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 5. helyezett Papczun Mária
Pintér Levente 9.b Náboj Nemzetközi Matematikaverseny matematika országos 8.hely, nemzetközi 72.hely Papczun Mária
Pisák András 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 6.hely
Poncsák Kincső 9.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 16.hely Patai Ágnes
Poncsák Kincső 9.b Országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Poncsák Kincső 9.b Implom József középiskolai helyesírási verseny magyar nyelv 2. forduló (megyei) 7.hely Száger Erika
Portkó Ágnes 6.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 2.hely Kaszta Beáta
Portkó Ágnes 6.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 17.hely Cselényi Tünde
Portkó Ágnes 6.a Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 256. helyezett Kaszta Beáta
Portkó Ágnes 6.a Bendegúz anyanyelvi verseny magyar nyelv
Portkó Petra 7.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 9.hely Herbayné Dudás Éva
Portkó Petra 7.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 5.hely Patai Ágnes
Portkó Petra 7.a Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 31. helyezett Herbayné Dudás Éva
Portkó Petra 7.a Bendegúz anyanyelvi verseny magyar nyelv
Potondi Dávid Péter 7.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 14.hely Herbayné Dudás Éva
Potoniec Zsófia 10.a Országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny magyar nyelv 3. forduló (döntő) 19.hely Száger Erika
Potos Bálint János 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 10.hely Gelencsérné Szarka Mária
Prótár Ádám Levente 9.a E-hód: Hódítsd meg a biteket! informatika Országos 7. hely Czirjákné Mándity Ivett
Prótár Noémi 12.a Olasz OKTV Olasz 3. forduló (döntő) 2.hely Ertl Péter
Pusoma Dóra Erzsébet 7.b Wass Albert szavalóverseny magyar irodalom kistérségi 1.hely
Rácz Péter Tibor 5.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 14.hely Herbayné Dudás Éva
Raisz Olivér Iván 10.a Pest Megyei Matematikaverseny matematika iskolai 25.hely Herbayné Dudás Éva
Rédey László 11.a Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 21. helyezett Papczun Mária
Rédey László 11.a Pest Megyei Matematikaverseny matematika iskolai 28.hely Papczun Mária
Rédey Zsuzsanna 7.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 9.hely Herbayné Dudás Éva
Rédey Zsuzsanna 7.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 5.hely Patai Ágnes
Répási Balázs Zoltán 6.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 1.hely, országos 12.hely Szerticsné Pinczés Mária
Ritz Júlia 5.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 6.hely Herbayné Dudás Éva
Ritz Júlia 5.a Kistérségi német szépkiejtési verseny Német nyelv kistérségi 2..hely Kaáli Krisztina
Rónai-Kovács Martin Roland 11.b E-hód: Hódítsd meg a biteket! informatika országos 6. hely Czita Zoltán, Csiszár Csilla
Rosta Nándor 6.a E-hód: Hódítsd meg a biteket! informatika Országos 7. hely Czirjákné Mándity Ivett
Sámson Boglárka 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 9.hely Gelencsérné Szarka Mária
Sámson Boglárka 7.b Országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Sámson Boglárka 7.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Sárközy Nóra Kinga 5.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 8.hely
Sasvári Sára 5.b Kistérségi német szépkiejtési verseny Német nyelv kistérségi 2..hely Schmidt Anett
Scharf Gerda 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 9.hely Gelencsérné Szarka Mária
Scharf Gerda 7.b Bendegúz anyanyelvi verseny magyar nyelv Gelencsérné Szarka Mária
Scharf Zoltán Kristóf 7.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 1.hely, országos 26.hely Herbayné Dudás Éva
Schenker Luca 7.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 12.hely Csiszár Csilla
Schenker Luca 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 3.hely Gelencsérné Szarka Mária
Schuller Patrícia 7.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 12.hely Csiszár Csilla
Schuller Patrícia 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 3.hely Gelencsérné Szarka Mária
Schuller Patrícia 7.b Országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Schuller Patrícia 7.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Sebők Boglárka 5.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 20.hely Herbayné Dudás Éva
Sebők Boglárka 5.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 8.hely Tóthné Őry Katinka
Sebők Boglárka 5.a Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 241. helyezett Herbayné Dudás Éva
Sebők Boglárka 5.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Sebők Boglárka 5.a Bendegúz anyanyelvi verseny magyar nyelv Hajdu Ágnes
Sereghy Enikő 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 8.hely Gelencsérné Szarka Mária
Sereghy Enikő 7.b E-hód: Hódítsd meg a biteket! informatika országos 5. hely Csiszár Csilla
Sereghy Enikő 7.b Bendegúz anyanyelvi verseny magyar nyelv Gelencsérné Szarka Mária
Serfőző Bence 6.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 1.hely, országos 3.hely Tóthné Őry Katinka, Cselényi Tünde
Serfőző Bence 6.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny magyar nyelv 2. forduló (megyei) 13.hely Száger Erika
Sipos Brigitta 5.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 14.hely Kozma-Renge Krisztina
Sipos Brigitta 5.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 9.hely Gelencsérné Szarka Mária
Sipos Virág Csilla 7.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 14.hely Herbayné Dudás Éva
Soós Regina 8.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 12.hely Tóthné Őry Katinka
Soós Regina 8.a Kistérségi német szépkiejtési verseny Német nyelv kistérségi 2..hely
Soós Regina 8.a Országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Soós Regina 8.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny magyar nyelv 2. forduló (megyei) 6.hely Száger Erika
Soós Regina 8.a Bendegúz anyanyelvi verseny magyar nyelv Tóthné Őry Katinka
Soós Tamás 10.a Pest Megyei Matematikaverseny matematika iskolai 18.hely Herbayné Dudás Éva
Soós Tamás 10.a Náboj Nemzetközi Fizikaverseny Fizika orsz. 4. hely és nemzetk.17. hely Juhász Róbert
Soós Tamás 10.a Náboj Nemzetközi Matematikaverseny matematika országos 8.hely, nemzetközi 72.hely Herbayné Dudás Éva
Sóti Laura 8.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 3.hely Tempfli Ágota
Szabadszállási Kira 5.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 6.hely Herbayné Dudás Éva
Szabadszállási Kira 5.a Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 19. helyezett Herbayné Dudás Éva
Szabó Ákos 6.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 5.hely Szerticsné Pinczés Mária
Szabó Ákos 6.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 20.hely Hajdu Ágnes
Szabó Ákos 6.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 27. helyezett Szerticsné Pinczés Mária
Szabó Anna Olga 11.b OKTV magyar nyelv magyar nyelv Gelencsérné Szarka Mária
Szabó Lili Sára 5.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 6.hely Gelencsérné Szarka Mária
Szabó Lilla Kitti 5.a Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 78. helyezett Herbayné Dudás Éva
Szabó Máté 8.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 1.hely, országos 18.hely Szerticsné Pinczés Mária
Szabó Máté 8.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 1.hely, országos 10.hely Nagy Eleonóra
Szabó Máté 8.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 12. helyezett Szerticsné Pinczés Mária
Szabó Máté 8.b Varga Tamás Matematikaverseny matematika 2. forduló 1.hely Szerticsné Pinczés Mária
Szakács Kitti 5.a Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 183. helyezett Herbayné Dudás Éva
Szalontai Rebeka 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 9.hely Gelencsérné Szarka Mária
Számadó Noémi 5.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 2.hely Herbayné Dudás Éva
Szederkényi Ákos Zsolt 6.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 5.hely Szerticsné Pinczés Mária
Szederkényi Ákos Zsolt 6.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 20.hely Hajdu Ágnes
Széles Tamás 7.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 1.hely, országos 26.hely Herbayné Dudás Éva
Széles Tamás 7.a Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 6. helyezett Herbayné Dudás Éva
Széles Tamás 7.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 4.hely Patai Ágnes
Széles Tamás 7.a Varga Tamás Matematikaverseny matematika 2. forduló 2.hely Herbayné Dudás Éva
Szemán Dorottya 8.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 6.hely Tóthné Őry Katinka
Szentgyörgyi Petra 6.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 95.hely Kaszta Beáta
Szentgyörgyi Petra 6.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 17.hely Tóthné Őry Katinka, Cselényi Tünde
Szilágyi Anna 11.c Történelem OKTV Történelem Ertl Péter
Szilágyi Anna 11.c Országos Középiskolai Problémamegoldó Verseny Történelem Ertl Péter
Szilágyi Dorka 9.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 68.hely Száger Erika
Szilágyi Dorka 9.a Implom József középiskolai helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Szilágyi Dorka 9.a Országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Szilágyi Réka 11.c Olasz OKTV Olasz Ertl Péter
Szlama Vilmos 12.a Pest Megyei Matematikaverseny matematika iskolai 37.hely Szerticsné Pinczés Mária
Szomory Barnabás István 5.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 6.hely Gelencsérné Szarka Mária
Szőke Krisztián Ferenc 6.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 1.hely, körzeti 1.hely, országos 12.hely Szerticsné Pinczés Mária
Takács Flóra 5.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 6.hely Herbayné Dudás Éva
Tápai Vitéz Zsombor 12.a E-hód: Hódítsd meg a biteket! informatika Országos 3. hely Czirjákné Mándity Ivett
Tari Petra 9.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 68.hely Száger Erika
Tassy Ádám 9.b Pest Megyei Matematikaverseny matematika iskolai 68.hely Papczun Mária
Tassy Ádám 9.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 16.hely Patai Ágnes
Timár Réka 7.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 5.hely Patai Ágnes
Tornyos Benedek Péter 7.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 1.hely, országos 26.hely Csiszár Csilla, Herbayné Dudás Éva
Tornyos Benedek Péter 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 1.hely, országos 4.hely Gelencsérné Szarka Mária
Tornyos Benedek Péter 7.b E-hód: Hódítsd meg a biteket! informatika országos 5. hely Csiszár Csilla
Tóth Ádám 8.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 6.hely Szerticsné Pinczés Mária
Tóth Ádám 8.b E-hód: Hódítsd meg a biteket! informatika Országos 5. hely Czirjákné Mándity Ivett
Tóth Anna Bodza 5.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 33.hely Herbayné Dudás Éva
Tóth Anna Bodza 5.a Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 74. helyezett Herbayné Dudás Éva
Tóth Anna Bodza 5.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 23.hely Hajdu Ágnes
Tóth Kata Laura 6.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 7.hely Szerticsné Pinczés Mária
Tóth Lili 5.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 9.hely Kozma-Renge Krisztina
Tóth Lili 5.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 9.hely Gelencsérné Szarka Mária
Tóth Márta Sarolta 5.b Bendegúz anyanyelvi verseny magyar nyelv Gelencsérné Szarka Mária
Törteli Zsófia 5.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 9.hely Gelencsérné Szarka Mária
Törteli Zsófia 5.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Turner Máté 11.a E-hód: Hódítsd meg a biteket! informatika országos 8. hely Czita Zoltán, Csiszár Csilla
Turu Tamás 6.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 24.hely Kaszta Beáta
Turu Tamás 6.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny magyar nyelv Száger Erika
Ujvári Nóra 5.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 6.hely Herbayné Dudás Éva
Vadas Dóra Anna 5.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 8.hely Hajdu Ágnes
Vajler Martin 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 8.hely Gelencsérné Szarka Mária
Váradi Zsigmond Móric 7.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 9.hely Herbayné Dudás Éva
Varszámisz Marcell Soma 9.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 104.hely Patai Ágnes
Vásárhelyi István Péter 6.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 24.hely Kaszta Beáta
Végh Balázs 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 1.hely, országos 4.hely Gelencsérné Szarka Mária
Veréb Dávid Kristóf 8.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 3.hely Tempfli Ágota
Veréb Dávid Kristóf 8.a Varga Tamás Matematikaverseny matematika 2. forduló 13.hely Szerticsné Pinczés Mária, Tempfli Ágota
Veréb Dávid Kristóf 8.a Zrínyi-Gordiusz Matematikaverseny matematika megyei 21. helyezett Tempfli Ágota, Szerticsné Pinczés Mária
Veréb Dávid Kristóf 8.a E-hód: Hódítsd meg a biteket! informatika országos 1. hely Czita Zoltán, Csiszár Csilla
Vida Norbert 7.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 5.hely Csiszár Csilla
Virág Villő Anna 7.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 2.hely Patai Ágnes
Weidinger Csenge 9.Ny E-hód: Hódítsd meg a biteket! informatika Országos 3. hely Czirjákné Mándity Ivett
Zémann Brigitta 7.a Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 2.hely Herbayné Dudás Éva
Zémann Brigitta 7.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. magyar körzeti 4.hely Patai Ágnes
Zoltai Dominik 5.b Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. matematika körzeti 1.hely, országos 11.hely Kozma-Renge Krisztina
Zöldi Tamás 9.c Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. magyar körzeti 89.hely Száger Erika
Ács Nóra 9.c német középfokú komplex BME Orgovánné Deminger Kornélia, Kaáli Krisztina, Fritzné Terbe Krisztina
Beke Nóra 11.b angol középfokú komplex DExam (írásbeli) és BME (szóbeli) Benkő Zsuzsanna
Boldis Bercel 12.b Német középfokú komplex BME Fritzné Terbe Krisztina
Csesztregi Fanni 12.b angol felsőfokú komplex EURO Haraszti Zsuzsanna
Dékány Szabolcs 12.b német középfokú komplex Helfrich Nikolett
Dorogi Márk 10.b angol középfokú komplex BME Haraszti Zsuzsanna, Benkő Zsuzsanna
Fábián Bence 12.b Német középfokú komplex BME Fritzné Terbe Krisztina
Fodor Viktor Endre 10.b angol középfokú komplex LanguageCert International ESOL Haraszti Zsuzsanna, Benkő Zsuzsanna
Gulybán Balázs Tibor 10.a német középfokú komplex BME Fritzné Terbe Krisztina, Orgovánné Deminger Kornélia
Hadházy Kadosa 9.c német középfokú komplex BME Orgovánné Deminger Kornélia, Kaáli Krisztina, Fritzné Terbe Krisztina
Hoffer Krisztina 12.a angol felsőfokú komplex EURO Jakab Ildikó
Horváth Csaba 10.b angol középfokú komplex BME Haraszti Zsuzsanna, Benkő Zsuzsanna
Jordán Laura 12.c Német középfokú komplex TELC Fritzné Terbe Krisztina
Juhász Máté 11.a német felsőfokú komplex Goethe Orgovánné Deminger Kornélia, Kaáli Krisztina, Fritzné Terbe Krisztina
Kákonyi Marcell 12.a angol középfokú komplex BME Jakab Ildikó
Kántor Kata 12.a angol középfokú komplex BME Jakab Ildikó
Kardos Csenge Ágnes 12.b német középfokú komplex BME Helfrich Nikolett
Kéki Bianka 9.a német középfokú komplex TELC Schmidt Anett
Kerekes Petra 12.c Német középfokú komplex BME Fritzné Terbe Krisztina
Kopasz Ágota 12.a angol középfokú komplex BME Jakab Ildikó
Korek György 12.a német középfokú komplex BME Orgovánné Deminger Kornélia
Kővári Erik 12.c Német középfokú komplex BME Fritzné Terbe Krisztina
Kristóf Pálma Gabriella 10.a német középfokú komplex BME Fritzné Terbe Krisztina
Kulcsár Levente Zsolt 12.a angol középfokú komplex BME Benkő Zsuzsanna
László Gergely 12.b német középfokú komplex BME Helfrich Nikolett
Lázár Dénes 9.b angol középfokú komplex Origó Dr. Fehérné Horák Judit
Magyar Boglárka 12.b német középfokú komplex BME Helfrich Nikolett
Magyar Zsombor 12.a angol középfokú komplex BME Jakab Ildikó
Marton Dóra Virág 12.b német középfokú komplex BME Helfrich Nikolett
Molnár Zita Krisztina 10.b Angol középfokú komplex BME Ujhelyiné Kovács Éva
Némedi-Tóth Ágnes 12.c Német középfokú komplex BME Fritzné Terbe Krisztina
Nuber Lilla 12.c Olasz középfokú komplex Origó Ertl Péter
Orgován Mária Ramóna 9.c német középfokú komplex BME Orgovánné Deminger Kornélia, Kaáli Krisztina, Fritzné Terbe Krisztina
Paska Bernadett 12.b Német középfokú komplex BME Fritzné Terbe Krisztina
Seres Anna Luca 11.b angol középfokú komplex BME Benkő Zsuzsanna
Szabó Gergely Simon 12.b angol felsőfokú komplex IELTS Imre Zoltán, Jakab Ildikó
Szecsei Mária 12.c Német középfokú komplex BME Fritzné Terbe Krisztina
Szlama Vilmos 12.a német középfokú komplex BME Helfrich Nikolett, Orgovánné Deminger Kornélia
Szűcs Attila 12.b Nénet középfokú komplex BME Fritzné Terbe Krisztina
Tóth Dóra 12.c Német középfokú komplex BME Fritzné Terbe Krisztina
Tóth Márton Ádám 12.c Német középfokú komplex BME Fritzné Terbe Krisztina
Vadász Márton 10.b angol középfokú komplex BME Benkő Zsuzsanna
Zoltán Lili Anna 12.b angol felsőfokú komplex EURO Haraszti Zsuzsanna, Imre Zoltán
Ambrózy Márk 11.c Diákolimpia Röplabda B kategória fiú VI.korcsoport Pest megye 2.hely Csernev József
Antal Ákos 11.b Diákolimpia Röplabda B kategória fiú VI.korcsoport Pest megye 2.hely Csernev József
Anton Felícia Flóra 9.a SZUSE úszóverseny 50 m hátúszás 1.hely
Anton Felícia Flóra 9.a SZUSE úszóverseny 50 m pillangó 2.hely
Anton Felícia Flóra 9.a SZUSE úszóverseny 50 m gyorsúszás 3.hely
Balogh Anna 10.b Röpsuli-középiskolások kat. 7.hely
Bejczy-Kovács Ádám 6.a Floorball diákolimpia országos elődöntő III.kcs 5.hely
Bejczy-Kovács Ádám 6.a Unihoki Diákolimpia III.kcs országos elődöntő 3.hely Sándor Enikő
Boldog Anna 11.c Diákolimpia Röplabda B kategória lány VI.korcsoport Pest megye V-VI.hely Csernev József
Botos Anna 6.b Röpsuli-Mini kat.B 3.hely
Botos Anna 6.b Röplabda diákolimpia III.kcs. lány megyei 3.hely Sándor Enikő
Bucsi Boglárka Edit 9.a Akrobatikus Rock&Roll MB Országos III. hely
Budaházy Béla 8.b Röpsuli-Gyermek kat. 5.hely
Cseresznyés Karina 7.a Őszi Ászok Kajak Kupán U12 korosztályban MK1 2000 m 2. hely
Csík Noémi Fruzsina 6.a Magyar Látványtánc Szövetség Európa Bajnoksága, nyílt kat. 5 hely
Csík Noémi Fruzsina 6.a Magyar Látványtánc Szövetség Európa Bajnoksága, csapat 1.hely
Czirják Míra 6.b Röpsuli-Mini kat. 2.hely
Czirják Míra 6.b Röplabda diákolimpia III.kcs. lány megyei 3.hely Sándor Enikő
Dávid Gerda 8.b Röpsuli-Gyermek kat. 5.hely
Dudás Dorka Edina 8.a Goju Cup Nemzetközi Karate Verseny kumite ezüstérem
Dudás Dorka Edina 8.a Goju Ryu Sziget Kupán kumite ezüst érem
Fehér Sára 6.b Röpsuli-Mini kat.B 3.hely
Fehér Sára 6.b Röplabda diákolimpia III.kcs. lány megyei 3.hely Sándor Enikő
Fejes Dániel 11.a Röpsuli-középiskolások kat. 7.hely
Fejes Dániel 11.a DiákolimpiaRöplabda A kategória fiú VI.korcsoport Pest megye 1.hely Csernev József
Fejes Dániel 11.a Diákolimpia Röplabda B kategória fiú VI.korcsoport Pest megye 2.hely Csernev József
Ficzere Márton 12.b Diákolimpia Röplabda A kategória fiú VI.korcsoport Pest megye 1.hely Csernev József
Fodor Attila 8.b Kispályás Floorball diákolimpia országos döntő 1. hely
Fodor Dávid 8.b Kispályás Floorball diákolimpia országos döntő 1.hely
Gerendy Linett 5.b Röplabda diákolimpia III.kcs. lány megyei 3.hely Sándor Enikő
Gergely Réka Anna 9.Ny Diákolimpia Röplabda B kategória lány VI.korcsoport Pest megye V-VI.hely Csernev József
Granc Erika 7.b Mikulás Kupa 1.hely
Granc Erika 7.b Röpsuli-Mini kat. 2.hely
Granc Erika 7.b Röplabda diákolimpia III.kcs. lány megyei 3. hely Sándor Enikő
Granc Nóra 7.b Mikulás Kupa 1.hely
Granc Nóra 7.b Röpsuli-Gyermek kat. 5.hely
Granc Nóra 7.b Röplabda diákolimpia III.kcs. lány megyei 3.hely Sándor Enikő
Halmai Barbara 12.b Karate diákolimpia KATA II.hely
Horváth Eszter 11.a Diákolimpia Röplabda B kategória lány VI.korcsoport Pest megye V-VI.hely Csernev József
Incze Árpád 5.a Floorball diákolimpia országos elődöntő III.kcs 5.hely
Incze Árpád 5.a Unihoki Diákolimpia III.kcs országos elődöntő 3.hely Sándor Enikő
Iváncsics Babita 8.a Serdülő Leány Országos Birkózó Bajnokságon bronzérmes
Kaáli Anna 6.a Magyar Látványtánc Szövetség Európa Bajnoksága, latin-amerikai táncok 1.hely
Kaáli Anna 6.a Magyar Látványtánc Szövetség Európa Bajnoksága, csapat 1.hely
Kerekes Felícia 10.b Röpsuli-középiskolások kat. 7.hely
Kerekes Felícia 10.b Diákolimpia Röplabda B kategória lány VI.korcsoport Pest megye V-VI.hely Csernev József
Kerekes Petra 12.c Diákolimpia Röplabda B kategória lány VI.korcsoport Pest megye V-VI.hely Csernev József
Király Gréta Ágnes 6.a Röpsuli-Mini kat. 2.hely
Király Gréta Ágnes 6.a Röplabda diákolimpia III.kcs. lány megyei 3.hely Sándor Enikő
Kis Endre 11.a SZUSE úszóverseny 6x50 mix gyorsváltó 6.hely
Kis Endre 11.a SZUSE úszóverseny gyorsúszás 9.hely
Kolba Kata 8.b Mikulás Kupa 1.hely
Kolba Kata 8.b Röpsuli-Gyermek kat. 1.hely
Kolba Kata 8.b Röplabda Diákolimpia IV. kcs. lány megyei 5. hely Sándor Enikő
Kongó Csenge 9.c Akrobatikus Rock&Roll MB Országos III. hely
Kovács Dávid 6.b Floorball diákolimpia országos elődöntő III.kcs 5.hely
Kovács Patrik 11.c Diákolimpia Röplabda A kategória fiú VI.korcsoport Pest megye 1.hely Csernev József
Kovács Réka 8.b Fülöp Mihály tőrvívó verseny újonc korosztály 3. hely
Kovács Réka 8.b Fülöp Mihály Magyar Kupa vívóversenyen serdülő aranyérem
Kovács Zsófia Panna 9.b Röpsuli-középiskolások kat. 7.hely
Kovács Zsófia Panna 9.b Diákolimpia Röplabda B kategória lány VI.korcsoport Pest megye V-VI.hely Csernev József
Kuti Karolina 6.a Úszás diákolimpia 4X50 m váltó Országos 5.hely
Ladányi Lilla 11.c Diákolimpia Röplabda B kategória lány VI.korcsoport Pest megye V-VI.hely Csernev József
László Gergely 12.b Diákolimpia Röplabda A kategória fiú VI.korcsoport Pest megye 1.hely Csernev József
László Gergely 12.b Diákolimpia Röplabda B kategória fiú VI.korcsoport Pest megye 2.hely Csernev József
László Sarolta 6.b Röplabda diákolimpia III.kcs. lány megyei 3.hely Sándor Enikő
Ludányi Csenge 7.b Mikulás Kupa 1.hely
Ludányi Csenge 7.b Röpsuli-Gyermek kat. 5.hely
Lupa Angelika 6.a formációs tánc budapesti területi kvalifikációs verseny 1.hely Sándor Enikő
Magyar Luca 7.b akrobatikus rock and roll országos bajnokságon Csapat IV. hely
Magyar Luca 7.b akrobatikus rock and roll országos bajnokságon páros 13. hely
Magyar Luca 7.b akrobatikus rock and roll Bp. területi csapat IV. hely
Magyar Luca 7.b akrobatikus rock and roll Bp. páros páros 6. hely
Magyar Luca 7.b Akrobatikus Rock and Roll Budapest Bajnokság formációs ,ezüstérmes
Magyar Luca 7.b Akrobatikus Rock and Roll Budapest Bajnokság junior páros, 5.hey
Magyar Luca 7.b akrobatikus rock and roll magyar bajnokságot nagyformációs kat. 5.hely
Magyar Luca 7.b akrobatikus rock and roll magyar bajnokság páros 11. hely
Magyar Luca 7.b Akrobatikus rock and roll világkupa junior páros kategóriában 9.hely Sándor Enikő
Márai Csenge 10.b Röpsuli-középiskolások kat. 7.hely
Mészáros Emese 10.b Röpsuli-középiskolások kat. 7.hely
Nagy Kristóf 6.a Röpsuli-Mini kat.B 3.hely
Németh Lili 8.b Röpsuli-középiskolások kat. 7.hely
Pál Janka 11.a Diákolimpia Röplabda B kategória lány VI.korcsoport Pest megye V-VI.hely Csernev József
Pálfi Zalán István 11.c Diákolimpia Röplabda B kategória fiú VI.korcsoport Pest megye 2.hely Csernev József
Papp Emília 7.b Mikulás Kupa 1.hely
Papp Emília 7.b Röpsuli-Mini kat. 2.hely
Papp Emília 7.b Röplabda diákolimpia III.kcs. lány megyei 3.hely Sándor Enikő
Pázmándi Marcell 10.b Diákolimpia Röplabda B kategória fiú VI.korcsoport Pest megye 2.hely Csernev József
Pintér Dorottya 7.b kardvívás, GKK Reménység körversenyen 6.hely
Pintér Szabolcs 11.c Diákolimpia Röplabda A kategória fiú VI.korcsoport Pest megye 1.hely Csernev József
Pintér Szabolcs 11.c Diákolimpia Röplabda B kategória fiú VI.korcsoport Pest megye 2.hely Csernev József
Polák Veronika 9.a Goju Ryu Sziget Kupán kumite III.hely
Polák Veronika 9.a Nemzetközi Goju Ryu karate verseny KATA III. hely
Rainer-Micsinyei Anna 8.b országos aerobik duó 3.hely
Rainer-Micsinyei Anna 8.b országos aerobik kombishow 2.hely
Rainer-Micsinyei Anna 8.b Aerobik verseny duo és kombishow országos 2.hely
Rainer-Micsinyei Anna 8.b országos aerobik versenyen duó és kombishow kategóriában 2.hely Sándor Enikő
Répási Balázs Zoltán 6.b Floorball diákolimpia országos elődöntő III.kcs 5.hely
Répási Balázs Zoltán 6.b Unihoki Diákolimpia III.kcs országos elődöntő 3.hely Sándor Enikő
Sámson Boglárka 7.b Mikulás Kupa 1.hely
Sámson Boglárka 7.b Röpsuli-Gyermek kat. 1.hely
Sándor Tamás 8.a Kispályás Floorball diákolimpia országos döntő 1.hely
Scharf Gerda 7.b Mikulás Kupa 1.hely
Scharf Gerda 7.b Röpsuli-Gyermek kat. 1.hely
Schuller Patrícia 7.b Mikulás Kupa 1.hely
Schuller Patrícia 7.b Röpsuli-Gyermek kat. 5.hely
Schuller Patrícia 7.b Röplabda diákolimpia III.kcs. lány megyei 3.hely Sándor Enikő
Simon Eszter 6.b Röpsuli-Mini kat.B 3.hely
Simon Eszter 6.b Röplabda diákolimpia III.kcs. lány megyei 3.hely Sándor Enikő
Sipos Tímea 8.b országos aerobik duó 3.hely
Sipos Tímea 8.b országos aerobik kombishow 2.hely
Sipos Tímea 8.b Aerobik verseny duo és kombishow országos 2.hely
Sipos Tímea 8.b országos aerobik versenyen duó és kombishow kategóriában 2.hely Sándor Enikő
Sipos Virág Csilla 7.a Nemzetközi Fitt-Kid csapatverseny IV. hely
Sipos Virág Csilla 7.a Fit-Kid csapat Európa Kupa 4.hely
Solymosi Attila 11.c Diákolimpia Röplabda A kategória fiú VI.korcsoport Pest megye 1.hely Csernev József
Solymosi Attila 11.c Diákolimpia Röplabda B kategória fiú VI.korcsoport Pest megye 2.hely Csernev József
Somorjai Bálint 10.a Diákolimpia Röplabda A kategória fiú VI.korcsoport Pest megye 1.hely Csernev József
Springer Nóra Szófia 7.a Ritmikus Gimnasztika - Országos Viktória kupa bronzérmes
Springer Nóra Szófia 7.a Ritmikus Gimnasztika - Országos Benczik Sára Bajnokság ezüstérmes
Szabó Ákos 6.b Floorball diákolimpia országos elődöntő III.kcs 5.hely
Szabó Ákos 6.b Kispályás Floorball diákolimpia országos döntő 1.hely
Szabó Ákos 6.b Unihoki Diákolimpia III.kcs országos elődöntő 3.hely Sándor Enikő
Szabó Máté 8.b Kispályás Floorball diákolimpia országos döntő 1.hely
Szabó Zsófia Gabriella 9.a Akrobatikus Rock&Roll MB Országos III. hely
Szalontai Rebeka 7.b SZUSE úszóverseny 6X50 mix gyorváltó 2. hely
Szalontai Rebeka 7.b SZUSE úszóverseny 50 m hátúszás 4.hely
Szalontai Rebeka 7.b Mikulás Kupa 1.hely
Szalontai Rebeka 7.b Röpsuli-Gyermek kat. 1.hely
Számadó Noémi 5.a Unihoki Diákolimpia III.kcs országos elődöntő 3.hely Sándor Enikő
Szederkényi Tünde Krisztina 8.b Mikulás Kupa 1.hely
Szederkényi Tünde Krisztina 8.b Röpsuli-Gyermek kat. 1.hely
Szegi Viktória 8.b Mikulás Kupa 1.hely
Szegi Viktória 8.b Röpsuli-Gyermek kat. 1.hely
Szentgyörgyi Petra 6.a Röpsuli-Mini kat.B 3.hely
Szentgyörgyi Petra 6.a Röplabda diákolimpia III.kcs. lány megyei 3.hely Sándor Enikő
Tézsla Vanda 8.b Röpsuli-középiskolások kat. 7.hely
Timár Réka 7.a Mikulás Kupa 1.hely
Timár Réka 7.a Röpsuli-Gyermek kat. 1.hely
Timár Réka 7.a Röplabda Diákolimpia IV. kcs. lány megyei 5.hely Sándor Enikő
Timár Réka 7.a Röplabda diákolimpia III.kcs. lány megyei 3.hely Sándor Enikő
Tóth Anna Bodza 5.a Röplabda diákolimpia III.kcs. lány megyei 3.hely Sándor Enikő
Turóczi Tímea 8.b Röpsuli-Gyermek kat. 5.hely
Vadas Dóra Anna 5.a Unihoki Diákolimpia III.kcs országos elődöntő 3.hely Sándor Enikő
Vásárhelyi István Péter 6.a Floorball diákolimpia országos elődöntő III.kcs 5.hely
Vásárhelyi István Péter 6.a Kispályás Floorball diákolimpia országos döntő 1.hely
Vásárhelyi István Péter 6.a Unihoki Diákolimpia III.kcs országos elődöntő 3.hely Sándor Enikő